Możliwości franczyzy

Otwórz z nami swój biznes

Otwórz własny sklep franczyzowy dedykowany truflom bez żadnych kosztów prowizyjnych. Truffleat srl ma już 15 lat doświadczenia, a jego planowana ekspansja na świecie to 100 sklepów w ciągu najbliższych 7 lat! Od dziś możesz otworzyć punkt franczyzowy w swoim mieście we Włoszech i na świecie. Truffleat zapewnia projektowanie i układy, produkty i e-commerce, a także całe doświadczenie profesjonalistów w tej dziedzinie. Prognozy rynkowe potwierdzają kondycję branży, a ambicją Truffleat jest dzielenie się swoją zwycięską formułą z dynamicznymi przedsiębiorcami. Truffleat oferuje afiliacje odpowiednie dla każdego kontekstu z profesjonalnym szkoleniem. Czy chcesz otrzymać więcej informacji?

shop franchise truffleat 5

Franczyza sklepu z truflami

Otwierając franczyzowy sklep z truflami, będziesz mieć szeroki asortyment najbardziej prestiżowych producentów trufli na świecie.

shop and aperitif store franchise truffleat 3

Franczyza sklepu z truflami i aperitifami

Tego rodzaju sklep to miejsce dla tych, którzy chcą spędzić czas na degustacji naszych produktów i relaksie w ciepłej, a zarazem wyrafinowanej atmosferze.

shop franchise truffleat 3

Niestandardowa franczyza sklepu z truflami

Zapewniamy wszelką pomoc, której potrzebujesz, aby umeblować Twój sklep, aby był funkcjonalny i wydajny z pomocą naszego włoskiego projektanta wnętrz.

hotel restaurant franchise truffleat

Franczyza hotelu i restauracji

Wyjątkowe chwile w restauracji truffle bar na dachu 5-gwiazdkowego hotelu! Ciesz się pysznym obiadem przygotowanym z wyjątkowych składników, takich jak świeże włoskie trufle.

bar and restaurant franchise truffleat

Franczyza baru i restauracji

Restauracja Gourmet to wyjątkowa franczyza oferująca przysmaki prestiżowej włoskiej trufli w połączeniu ze słynną kuchnią włoską.

cruise ship franchise truffleat

Franczyza restauracji na statku wycieczkowym

Ta franczyza restauracyjna i butikowa będzie obecna na grupie statków wycieczkowych, na których będzie można degustować i kupować produkty truflowe.

airport shop franchise truffleat

Franczyza restauracji na lotnisku

Franczyza lotniskowa polega na oferowaniu posiłków przed odlotem. Strefa zakupu produktów truflowych i opakowań upominkowych.

train station shop franchise 1

Franczyza restauracji na dworcu kolejowym

Franczyza na dworcu ma oferować alternatywny sposób na zjedzenie wykwintnego jedzenia, nawet w biegu, przed odjazdem. Szybki i wyrafinowany styl cateringu.

street food franchise 1

Franczyza ulicznego jedzenia

Franczyza ulicznego jedzenia ma na celu zapewnienie możliwości delektowania się wyśmienitą kuchnią na ulicy. To przyjemne, lekkie, smaczne i wykwintne przeżycie.

casino shop franchise truffleat

Franczyza restauracji w kasynie

Franczyza kasyn polega na oferowaniu spersonalizowanego jedzenia, prawdziwych doznań kulinarnych. Okazja do czerpania radości z tworzenia osobistego arcydzieła.

show room shop franchise truffleat

Franczyza baru i restauracji w salonie

Ta franczyza jest odpowiednia dla salonów wystawowych, takich jak luksusowe marki samochodowe, w których możesz dodać usługi i komfort do swojej firmy.

roof top shop franchise truffleat

Franczyza restauracji na dachu

Zapraszamy na pyszne dania kuchni włoskiej z barem i restauracją. Podziwiaj lśniące widoki miasta, delektując się truflami.