Sklep z truflami i aperitifami franczyza sklepowa

Ten rodzaj franczyzy truflowej to miejsce dla tych, którzy chcą spędzić czas, aby skosztować naszych produktów i zrelaksować się w ciepłej, ale wyrafinowanej atmosferze. Nasz wybrany profesjonalny szef kuchni przeprowadzi Cię przez truflową podróż z precyzyjnym stworzeniem menu degustacyjnego, które przyciąga wzrok. Wraz z naszymi napojami, od wina po szampana, koktajle i piwo specjalne, ta wyjątkowa franczyza jest wyjątkowym sklepem i restauracją na całym świecie.

TrufflEAT® to firma, która oprócz realizacji różnych projektów gastronomicznych, zapewnia ekspresję z Włoch na cały świat zarówno firmom najlepiej wskazanym na stronie i w e-commerce, jak i produktom wytwarzanym pod własną marką lub marką własną.

Jesteśmy miejscem spotkań tych, którzy są miłośnikami trufli. Nasz szeroki wybór wysokiej jakości produktów truflowych jest produkowany specjalnie dla nas we Włoszech. Nasi partnerzy należą do wiodących firm na świecie. Eksportujemy nasze produkty na cały świat, zorganizowani z dbałością i terminowością.

Sklepy mają nowoczesny i ciepły wystrój wnętrz, który reprezentuje nas jako wyjątkowy styl sprzedaży detalicznej, który pozwala nam wyróżnić się z tłumu.