Jak to działa

Cały nasz proces partnerski jest bardzo łatwy w użyciu, a jednocześnie zachowuje absolutnie dokładne śledzenie partnerów:

  1. Klienci klikają link partnerski na Twojej stronie/blogu
  2. Do celów śledzenia zapisywany jest adres IP klienta, a w jego przeglądarce umieszczany jest plik cookie
  3. Klienci odwiedzają nasz sklep i dokonują zakupu
  4. Zamówienie zostanie uznane za konwersję dla Ciebie
  5. Sprawdzimy i zdecydujemy, czy zatwierdzić sprzedaż
  6. Otrzymasz wypłaty prowizji

Zalety naszego programu partnerskiego

Zarabiaj do 10% prowizji

Możesz nie tylko zostać członkiem naszego zespołu i pomóc nam rozpowszechniać informacje o swoich ulubionych produktach, ale także otrzymać wynagrodzenie za swoje wysiłki. Nasz system śledzi konwersję i hojnie nagradza każdego klienta, którego wyślesz do nas.

Wysoki współczynnik konwersji = Więcej pieniędzy

Nasza firma ma jeden z największych współczynników konwersji w branży. Dzięki naszemu doskonałemu współczynnikowi konwersji osoby, które tutaj polecasz, są bardziej skłonne do zakupu naszych produktów.

Długi czas trwania pliku cookie

Jeśli klient przyjedzie z Twojej witryny do naszej, a następnie wróci, aby kupić produkty w ciągu 30 dni, nadal otrzymasz prowizję.

To wszystko! Ty wyślesz nam klienta, a my wyślemy Ci pieniądze!

Rejestracja i konfiguracja konta nie może być prostsza. W ciągu zaledwie pięciu minut możesz zacząć odsyłać do nas klientów. Możesz zażądać wypłaty prowizji w dowolnym momencie ze swojego konta partnerskiego. Zapłacimy Ci przez PayPal lub przelewem bankowym.

Zacznij zarabiać już teraz!

Przystąpienie do naszego Programu Partnerskiego nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nagradzamy Cię prowizjami od wszystkich poleconych przez Ciebie sprzedaży. Zarabiaj do 10% prowizji.