Twoja marka pod marką własną

Nasza firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem

Umożliwiamy inwestorom, którzy inwestują w sektorze Food & Beverage, stworzenie istniejącej firmy działającej w innym sektorze, a także niektórym firmom z sekcji Luxury, które zdecydowały się stworzyć restauracje z własnymi markami, lub firmom już działającym w sektorze Food & Beverage, dlaczego nie również działającym już w segmencie Truffle, ale jeszcze nieznanym, zapewniają widoczność na całym świecie dzięki innowacyjnej koncepcji, a także prostemu inwestorowi, który nie wierzy w sektor nieruchomości lub finansowy, wybiera przedsiębiorcę, rozpoczynając swoją nową markę w branży Truffle. Tutaj oceniamy wszystkie możliwości i lokalizacje oraz wszystko, co niezbędne, w tym wprowadzenie na rynek.

Łączenie bezpieczeństwa żywności, wydajności operacyjnej i zrównoważonego projektowania produktów gastronomicznych

Usługi w zakresie surowców i składników. Usługi opracowywania receptur i receptur. Usługi w zakresie żywności i napojów. Usługi projektowania i produkcji opakowań.

Możliwości współpracy OEM

Dział produkcji OEM TrufflEAT® zajmuje się pomaganiem partnerom w szybkim i wydajnym opracowywaniu i wprowadzaniu produktów na rynek. Zapewniając unikalne zasoby, które obejmują badania i rozwój, opatentowane projektowanie urządzeń i pełne możliwości produkcyjne, TrufflEAT® może wprowadzić produkt od marzeń do rzeczywistości.