Nasza prezentacja

Cześć, jestem Roberto Ugolini,

założyciel firmy Truffleat Srl, która od ponad 10 lat zajmuje się komercjalizacją świeżych trufli i ekskluzywnych włoskich produktów wysokiej jakości, z truflami i bez.

Rynek trufli kwitnie, z trendem wzrostu co najmniej 12% rocznie. Nasza firma zajmuje się dostawą produktów gastronomicznych dla kanałów HoReCa i Retail: przypraw, soli, sosów, przekąsek, oliwy z oliwek extra virgin, makaronów, z truflami i bez.

We Włoszech dobrze wiadomo, że każdy region ma swoje własne skarby kulinarne. Liczy się każdy składnik, nie tylko szef kuchni i sekrety jego babci! Poszedłem sam szukać tych skarbów, jeden po drugim, osobiście spotykając się z każdym producentem, degustując każdy produkt, aby być świadkiem jego dobroci, a następnie tworząc trzy ekskluzywne linie, które mam zamiar wam przedstawić.

Wyprodukowane we Włoszech

Nasze marki

Oferujemy trzy linie włoskiej doskonałości, pierwszą poświęconą miłośnikom trufli „TRUFFLEAT LINE„, druga dla pasjonatów wyjątkowej kuchni włoskiej „UGOLINI LINE“ oraz trzecia „LINIA CAVIAREAT” dla miłośników kawioru.

9241 sale grigio di guerande e tartufo nero pregiato truffleat 5

Linia TRUFFLEAT

Miejsce spotkań miłośników trufli

Ekskluzywne produkty Trufle, 100% jakości i odurzające świeże Trufle sprzedawane na kilogramy. Nasza firma wysyła świeże trufle kurierem DHL, starannie zapakowane zgodnie z łańcuchem świeżości. Oznaczone gwarancją jakości i pochodzenia.

8886 pesto rosso bio ugolini gourmet 8

Linia UGOLINI

Ekskluzywny tradycyjny włoski smakosz

Szeroka gama produktów w 100% włoskich, starannie wyselekcjonowanych pod kątem ich wyjątkowej jakości i specyfiki, przygotowanych zgodnie z regionalną tradycją.

caviale caviareat

Linia CAVIAREAT

Smak kawioru

Degustacja kawioru jest jak słuchanie tajemniczej opowieści z najgłębszych mórz. To wspaniały przysmak zrodzony z najczystszych wód i jeden z najbardziej pożądanych składników dla smakoszy, zarówno przez szefów kuchni, jak i miłośników dobrego jedzenia na całym świecie, dzięki oszałamiająco lśniącej ikry i delikatnemu, wyrafinowanemu smakowi.