shop franchise truffleat 9

ROZDZIAŁ 7: Badanie możliwości franczyzy

Badanie możliwości franczyzy

Jeśli kiedykolwiek chciałeś otworzyć własny sklep, ale po prostu nie masz na to talentu ani cierpliwości, jedną z rzeczy, które możesz rozważyć, jest otwarcie franczyzy firmy, w której mieszkasz. Możliwe, że myślałeś o braku firm lub potrzebach konsumenta w Twojej okolicy, które nie są obecnie zaspokojone, co jest jednym z powodów, dla których posiadanie franczyzy jest tak kuszącą okazją. Chociaż istnieje wiele zagrożeń związanych z posiadaniem franczyzy, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do posiadania własnego dużego sklepu, może pojawić się kilka pytań, aczkolwiek wiele pytań, z którymi będziesz potrzebować pomocy na początku. Ponadto, jeśli jesteś nowy w całym pomyśle franczyzy, niektóre z twoich pytań mogą być natychmiastowe. Ale jest wiele miejsc, do których można się udać, aby dowiedzieć się więcej o konkretnej możliwości franczyzowej. Oto jednak kilka świetnych zasobów, jeśli chcesz, aby na pytania dotyczące franczyzy odpowiedzieć natychmiast:

Niezależna franczyza

Pierwszym miejscem, do którego możesz skierować swoje pytania, jest inny właściciel franczyzy. Biorąc pod uwagę fakt, że wielu właścicieli franczyzy zwykle nie jest zaangażowanych w codzienne funkcjonowanie samej firmy franczyzowej, właściciele franczyzy mogą nie mieć nic przeciwko rozmowie z Tobą. Są to jednak osoby, które mają największe doświadczenie w otwieraniu własnych franczyz i mogą łatwo poprowadzić Cię i poinformować Cię o prawidłowych informacjach, dzięki czemu decyzje będą łatwiejsze. Niektórzy niezależni właściciele franczyzy mogą nawet powiedzieć, czy posiadanie franczyzy jest opłacalnym przedsięwzięciem, ale są szanse, że wiele razy poprą tę okazję!

Zasoby władz

Innym miejscem, do którego warto się udać, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości franczyzy Taco Bell lub Wendy 's Hamburgers, jest magazyn Entrepreneur. Magazyn Przedsiębiorca ma zarówno publikację drukowaną, jak i wersję online swojego magazynu, którą można kupić. Ponadto ich strona internetowa jest pełna wszelkiego rodzaju dobrych informacji na temat tego, jak rozpocząć pracę z franczyzą, faktów na temat tego, ile pieniędzy potrzeba, aby posiadać konkretną franczyzę, którą możesz być zainteresowany, a także cech i rozważań, które potencjalny przyszły właściciel franczyzy powinien zrobić. Ponadto zasoby Przedsiębiorcy będą w stanie zapewnić Ci praktycznie wszystkie możliwości franczyzy w Stanach Zjednoczonych. Przedsiębiorca jest zdecydowanie zaufanym zasobem do wyszukiwania tego typu informacji franczyzowych.

Brokerzy franczyzowi

Z drugiej strony kolejnym cennym zasobem, który możesz mieć do dyspozycji, jest broker franczyzowy. Brokerzy franczyzowi to pewne osoby, które zazwyczaj otrzymują określony procent opłat startowych, które będziesz musiał zapłacić, ale mogą być cennym zasobem, ponieważ mogą przekazać Ci wszystkie sekrety dotyczące określonej firmy i opinii wielu właścicieli franczyzy!
Podsumowując, jest wiele miejsc, do których można się udać, aby dokładnie zbadać możliwość franczyzy. Mimo że istnieje wiele innych miejsc, od których można zacząć, a nie od innego właściciela franczyzy, magazynu Entrepreneur i brokerów franczyzowych, miejsca te są zdecydowanie dobrym źródłem informacji o franczyzie!

Podobne wpisy