shop franchise truffleat 22

ROZDZIAŁ 14: Co zrobić, jeśli Twoja franczyza się nie powiedzie

Co zrobić, jeśli Twoja franczyza się nie powiedzie

Jak mówi przysłowie, w społeczeństwie jest wiele porażek biznesowych i w rzeczywistości jest więcej porażek startupów biznesowych niż sukcesów. Ale jak mówi inne powiedzenie, dlaczego niektórzy ludzie zawodzą, jeśli nie podnoszą się z powrotem? Rzeczywiście, sukcesy i porażki to dwa ważne pomysły, o których należy pamiętać, zakładając własną firmę, a nawet rozpoczynając franczyzę samej okazji biznesowej. Jeśli jesteś osobą, która jest zobowiązana i zdeterminowana, aby Twoja lokalizacja franczyzowa była najlepsza na świecie, istnieje szansa, że nie będziesz miał problemu z odniesieniem sukcesu i osiągnięciem dużego zysku każdego roku. Z drugiej strony, jeśli obawiasz się o swoje umiejętności jako właściciela franczyzy, te myśli mogą również wpłynąć na Twoją franczyzę. Oto jednak kilka tras, które należy obrać, jeśli okaże się, że Twoja lokalizacja franczyzowa spada na pobocze i zaczyna opadać coraz niżej w finansowych ruchomych piaskach:

Uzyskiwanie pomocy od ekspertów

Są szanse, że w wybranej przez Ciebie firmie są już eksperci franczyzowi, a jeśli Twoja konkretna franczyza zawodzi, dobrym pomysłem może być rozważenie rozmowy z jednym z ekspertów franczyzowych, aby dowiedzieć się, w jakim kierunku pójść w Twoim sklepie. Jak wiele osób mogłoby się domyślić, kiedy twoja franczyza zawodzi, nie jest to dobry czas na rozmowę z siedzibą firmy, ponieważ są szanse, że i tak będą zainteresowani tylko swoimi zyskami. Jednak innych ekspertów franczyzowych można znaleźć na rynku, na którym pracujesz. Możliwe jest również, że możesz nawet porozmawiać z inną osobą, która jest właścicielem tej samej franczyzy, co Ty, ale skorzystanie z zasobów ekspertów franczyzowych ma kluczowe znaczenie dla uratowania Twojego sklepu w tym momencie!

Pomoc innych firm

Istnieje wiele innych organizacji i firm zewnętrznych, które w rzeczywistości zostały stworzone wyłącznie po to, aby pomóc upadającemu właścicielowi franczyzy. Rzeczywiście, nawet jeśli nie zawodzisz, istnieje wiele miejsc, do których możesz się zwrócić, które będą w stanie poprowadzić Twoją franczyzę we właściwym kierunku. Niektóre z tych organizacji i pomoc ze strony firm mogą pochodzić z wyszukiwania w sieci World Wide Web, ale w mieście lub okolicy, w którym mieszkasz, jest również wiele grup i klubów franczyzowych.

Banki i kasy oszczędnościowo-kredytowe

Jedną z opcji i tras, które najprawdopodobniej zawsze będą dla Ciebie dostępne, jeśli Twoja lokalizacja franczyzowa rzeczywiście zawodzi, jest zabezpieczenie pożyczki na działalność gospodarczą. Na świecie istnieje wiele banków i profesjonalnych kas kredytowych, które pomogą Ci zabezpieczyć kredyt franczyzowy, jeśli jesteś w samym środku zawirowań finansowych. Oczywiście pożyczka na działalność gospodarczą jest tylko tymczasowym rozwiązaniem Twoich problemów i chcesz mieć pewność, że masz dostępne zasoby, aby ją spłacić, ale uzyskanie pożyczki może być dobrą drogą do podjęcia.

Rozważenie wszystkich tych opcji to dobra rzecz, aby pomóc franczyzie, którą już posiadasz. Nawet jeśli uważasz, że jest już za późno, aby uratować swój sklep franczyzowy, istnieje szansa, że znajdziesz co najmniej jeden pozytywny krok, który możesz podjąć we właściwym kierunku, aby odnieść sukces!

Podobne wpisy