shop franchise truffleat 24

ROZDZIAŁ 12: Najlepsze firmy franczyzowe

Najlepsze firmy franczyzowe

Wiele osób pomyślałoby, że McDonald 's, Burger King lub inna podobna restauracja typu fast food byłaby dobrą franczyzą. Mimo że tego typu firmy zazwyczaj osiągają jakiś zysk w pierwszym roku, nie zostały wybrane do najlepszych franczyz w 2007 roku. W rzeczywistości możesz być zaskoczony niektórymi firmami, które znalazły się na szczycie listy Najlepszych Franczyz Przedsiębiorcy na rok 2007. Jeśli szukasz idealnej okazji franczyzowej, możesz rzucić okiem na tę listę, aby znaleźć kilka możliwych pomysłów na biznes!

Sklep UPS

Nawet sklep UPS zyskał uznanie magazynu Entrepreneur! Sklep UPS to w zasadzie sklep z artykułami biurowymi, w którym klienci mogą kupować produkty UPS, pudełka, a także ewentualnie dostarczać swoje pudełka i paczki do wysyłki. Być może jest to główny powód, dla którego zostali wybrani na szczycie listy najlepszych franczyz w 2007 roku. W rzeczywistości jednak Sklep UPS zaczął pojawiać się dopiero na początku XXI wieku! W ciągu kilku krótkich lat ta firma, The UPS Store, miała ponad 5000 lokalizacji i franczyz na całym świecie! To niesamowity wyczyn, ale ci, którzy pracują w The UPS Store, mogą po prostu zdać sobie sprawę z wartości produktów i usług, które sprzedają!

FASTSIGNS

Zarabianie ponad 500 000 USD rocznie w tym sklepie może nie wydawać się oczywistym wyborem, ale jest to okazja franczyzowa, którą wielu uważa za jedyną w życiu okazję, której po prostu nie mogą przegapić! Jeśli zastanawiasz się, czym dokładnie zajmuje się FASTSIGNS, tworzą całą linię produktów poświęconych szyldom, etykietom, banerom, ekspozytorom, drukowaniu cyfrowemu, a także niestandardowej grafice. Ta franczyza i firma pomoże Ci nawet zawinąć cały samochód w reklamy dla różnych firm. Wielu inteligentnych przedsiębiorców wybrało tę firmę na franczyzę i okazało się, że jest to mądry wybór!

Mam śmieci

Mimo że myślałeś, że usuwanie śmieci prawdopodobnie nigdy nie znajdzie się na szczycie listy możliwości franczyzy, firma 1-800-Got-Junk? jest w rzeczywistości szybko rozwijającą się szansą biznesową w całym kraju. Wiele osób korzysta z przewagi tej firmy na obecnym rynku. Znasz tę restaurację typu fast food, dla której rozważałeś franczyzę? Być może Twoje pieniądze byłyby jeszcze lepiej wydane na franczyzę, taką jak 1-800-GOT-JUNK.

Istnieje wiele innych wspaniałych franczyz na całym świecie, ale to tylko kilka z tych, które znalazły się na liście najlepszych franczyz w 2007 roku! Firmy FASTSIGNS, The UPS Store, a także biznes Got Junk to doskonałe możliwości franczyzowe, które są formułami sukcesu. Ale robienie tego typu badań i dowiadywanie się, jaki rodzaj franczyzy doskonale nadaje się do możliwości biznesowych na parterze, jest bardzo ważne, aby odnieść sukces i wyróżnić się marką firmy!

Podobne wpisy